رد کردن تا محتوای اصلی
یافتن

 تماس با ما

تماس با 84205222-021

 محصول پيشنهادي ما

مقدمه اي بر فناوري RFID
 
يكي از مهمترين نيازهاي يک سيستم مديريتی برای دستيابی به اهداف تعيين شده سازماني، عملکرد موثر و کارآمد و بهبود و پيشبرد فرآيندها، بهره گيری از ابزارهای توانمند و حتی هوشمند در جمع آوری دقيق و کامل داده ها و پردازش، دسته بندی و هدايت آن ها برای تشکيل يک منبع يکپارچه و معتبر اطلاعاتی در محدوده کاری و تحت پوشش است.
سيستم‌های مديريت منابع انسانی، حقوق و دستمزد، ارتباط با مشتريان، فروش، تامين کالا و ارائه خدمات و يا ابزارهای مشابه، بدون دراختيار داشتن اطلاعات بروز و گاهی لحظه‌ای از پرسنل، مراجعين، محصولات، وضعيت فرآيندها و نحوه عملکرد نمی‌توانند وظايف خود را بدرستی انجام دهند.
فناوری RFID يا شناسايي از طريق امواج راديويي(Radio Frequency Identification)با استفاده از شناسه های منحصربفرد و و کدهای ذخيره شده در تگ‌ها، به عنوان يک ابزار قدرتمند در دريافت، جمع آوری و هدايت داده‌ها در حوزه های مختلف مانند تشخيص و شناسايي و يا سنسورهای تحت کنترل برای رديابی و نظارت می تواند بسيار موثر باشد. با استفاده از قابليت‌ها و توانايی‌های اين فناوری می‌توان سيستم هوشمند مديريت اطلاعات را طراحی و پياده نمود.
در اين راستـا، شرکت مهندسی شبکه و راهبري تحقيقات همکاران سيستم (مشــورت) با تکيه بر تخصص و توانايي تيم‌های توليد نرم افزار و سيستم‌های قدرتمند اطلاعات مديريت و مديريت منابع همکاران سيستم، توان تخصصی طراحی و اجرای شبکه‌های گسترده و امن اطلاعاتی و زير ساخت‌های قدرتمند تبادل داده فراهم‌شده، راهکارها و سيستم های مديريتی (نظارتی-کنترلی) را بر مبنای فناوری RFID، در حوزه پرسنلی، مراجعات و حقوق و دستمزد آماده و عرضه نموده است.
صفحه اصلي درباره ما تماس باما
کليه حقوق اين سايت براي شرکت مهندسي شبكه و راهبري تحقيقات همكاران سيستم محفوظ است. ©