رد کردن تا محتوای اصلی
یافتن

مهندسي شبكه و راهبري تحقيقات همكاران سيستم > News
داستان موفقیت پروژه تردد شرکت پتروشیمی مهاباد

شرکت پتروشیمی مهاباد

شرکت پتروشیمی مهاباد جزو شرکت‌های پتروشیمی باختر است که در سال 1384 در مهاباد تاسیس شده است و با تولید اتیلن و پلی‌اتیلن، جزو پیش‌گامان صنعت پتروشیمی است. این شرکت 400 پرسنل در سایت مهاباد و 20 پرسنل در دفتر مرکزی دارد.

 

نیاز کسب‌وکار

با توجه به پراکندگی جغرافیایی پتروشیمی مهاباد و با توجه به چند شعبه‌ای بودن اطلاعات سرمایه انسانی هلدینگ پتروشیمی باختر، شرکت به راهکاری نیاز داشت تا بتواند نظارت دقیق و در لحظه‌ای بر وضعیت تردد و کارکرد کارکنان شعبه خود در اختیار داشته باشد و انجام محاسبات کارکرد را به‌شکل آنلاین انجام دهد. هم‌چنین با توجه به ماهیت کار بی‌وقفه در پتروشیمی‌ها، شرکت به راهکاری سیستمی برای شیفت‎‌بندی و اعمال درست آن نیاز داشت. در کنار آن، تعریف عوامل کنترلی از قبیل تعداد تاخیرهای مجاز و مجوزهای کنترل اضافه کار و اعمال آن به‌شکل سیستمی از دیگر نیازهای این شرکت بود.

 

اهداف پیاده‌سازی

  • مشاهده‌ی آنلاین ترددها
  • انجام محاسبات کارکرد کارکنان به‌شکل آنلاین
  • یکپارچه‌سازی محاسبات تردد با ماژول جبران خدمات
  • پیاده‌سازی شیفت‌های متنوع و چرخشی
  • اِعمال سیستمی عوامل بازدارنده در بازه‌های زمانی متنوع
  • افزایش امنیت اطلاعات ثبت شده

 

نتایج به‌کارگیری راهکار

راهکار مدیریت تردد راهکاران کمک کرد تا محاسبات کارکرد به‌شکل آنلاین و در لحظه در اختیار پتروشیمی مهاباد قرار گیرد و یکپارچگی اطلاعات تردد با سیستم کارگزینی و جبران خدمات فراهم شود. هم‌چنین شیفت‌های متنوع و چرخشی در کنار عوامل بازدارنده (مانند محاسبه‌ی تاخیر مجاز و اجازه‌ی استفاده از این تاخیر تا سقف مشخصی برای پرسنل)، به‌منظور کنترل وضعیت تردد کارکنان، مطابق تعاریف و سیاست‌های شرکت در سیستم پیاده‌سازی شد.

امنیت فنی و زیرساختی این راهکار، کمک کرد تا اطمینان از امنیت ثبت و نگهداشت اطلاعات فراهم شود؛ به‌گونه‌ای که ترددها به‌شکل کامل و بدون از دست رفتن، در سیستم قرار می‌گیرد و امکان حذف ترددهای ثبت شده توسط دستگاه‌ها وجود ندارد.

 

 

 

 

نظرات

نظری برای این یادداشت وجود ندارد.
اگر عدد داخل تصوير بالا قابل نمايش نمي باشد، صفحه را Refresh كنيد.
كد بالا را در اين قسمت وارد كنيد : *

(توجه : اگركد بالا به درستي نمايش داده نمي شود، صفحه را براي دريافت كد جديد مجدداً لود كنيد.)
برای محتوای موارد این لیست تاییدیه لازم است. تا زمانی که آنها توسط کاربرانی که مجوز های لازم را دارند تایید نشوند داده های ارسال شده توسط شما در نمای عمومی نشان داده نخواهند شد. اطلاعات جانبی درباره تایید محتوا.

عنوان


متن اصلی *


پیوست ها

 آخرين خبرها

صفحه اصلي درباره ما تماس باما
کليه حقوق اين سايت براي شرکت مهندسي شبكه و راهبري تحقيقات همكاران سيستم محفوظ است. ©