رد کردن تا محتوای اصلی
یافتن

مهندسي شبكه و راهبري تحقيقات همكاران سيستم > News
داستان موفقیت پروژه تردد شرکت پتروشیمی گچساران

شرکت پتروشیمی گچساران

پتروشیمی گچساران از بزرگ‌ترین طرح‌های شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس است که از سال 1368 در زمینی به مساحت تقریبی 157 هکتار در منطقه‌ی گچساران آغاز به فعالیت کرده است و در آبان ماه سال 1397 آماده‌ی بهره‌برداری خواهد بود.

از جمله فعالیت‌های این پتروشیمی تولید اتیلن به‌منظور تامین مواد اولیه مورد نیاز پتروشیمی چهارگانه ممسنی، دهدشت، چهارمحال بختیاری و کازرون و ایجاد مجتمع‌های پتروشیمی و صنایع وابسته برای تولید مواد شیمیایی و پتروشیمیایی و مشتقات مربوطه، انجام امور بازرگانی در زمینه واردات و صادرات مواد اولیه پتروشیمی و ایجاد شعب شرکت در داخل و خارج از کشور خواهد بود.

نیاز کسب‌وکار

با توجه به پراکندگی جغرافیایی، شرکت به راهکاری نیاز داشت تا دسترسی به اطلاعات وضعیت تردد و محاسبات مرتبط با آن را در لحظه و آنلاین کند. هم‌چنین کارمندان بتوانند در کاردکس خود، فیش حقوقی، مرخصی، ماموریت و سایر موارد را به‌شکل مجزا در اختیار داشته باشند.

اهداف پیاده‌سازی

  • مشاهده‌ی آنلاین تردد کارکنان
  • دسترسی کارکنان به فیش حقوقی، مانده مرخصی، احکام کارگزینی و کاردکس مرخصی به‌شکل مجزا
  • ثبت درخواست‌های مرخصی و ماموریت و تایید از سوی مدیران در قالب چارت سازمانی
  • اِعمال مجوزهای اضافه کاری

نتایج به‌کارگیری راهکار

با پیاده‌سازی و اجرایی شدن راهکار مدیریت تردد راهکاران و زیر سیستم خدمات الکترونیک کارمند، تمامی کارکنان می‌توانند به‌شکل مجزا تمام فیش‌های حقوقی، احکام تایید شده، گزارش تردد روزانه، کاردکس مرخصی و گزارش‌های عوامل جبران خدمات را در کارتابل شخصی خود داشته باشند و در آخر، عوامل کارکرد خود را بدون نیاز به محاسبات واحد اداری، در قالب از پیش تعیین شده، بررسی کنند؛ تمامی درخواست‌های مرخصی و ماموریت در سیستم ثبت و توسط مدیران بررسی، تایید یا رد می‌شود. افزون‌بر این، مدیران می‌توانند تمام موارد گفته شده را برای خود و کارکنان تحت سرپرستی‌شان در پرتال خدمات الکترونیک در اختیار داشته باشند.

 

 

نظرات

نظری برای این یادداشت وجود ندارد.
اگر عدد داخل تصوير بالا قابل نمايش نمي باشد، صفحه را Refresh كنيد.
كد بالا را در اين قسمت وارد كنيد : *

(توجه : اگركد بالا به درستي نمايش داده نمي شود، صفحه را براي دريافت كد جديد مجدداً لود كنيد.)
برای محتوای موارد این لیست تاییدیه لازم است. تا زمانی که آنها توسط کاربرانی که مجوز های لازم را دارند تایید نشوند داده های ارسال شده توسط شما در نمای عمومی نشان داده نخواهند شد. اطلاعات جانبی درباره تایید محتوا.

عنوان


متن اصلی *


پیوست ها

 آخرين خبرها

صفحه اصلي درباره ما تماس باما
کليه حقوق اين سايت براي شرکت مهندسي شبكه و راهبري تحقيقات همكاران سيستم محفوظ است. ©